Webinar – jak wybrać spedytora – zapraszam

Już 29 sierpnia o godzinie 13.00 będę prowadził webinar poświęcony firmom zajmującym się handlem zagranicznym, w którym będę wyjaśniał w szczegółowy sposób na co ważnego należy zwrócić uwagę i uwzględnić we współpracy z dostawcą usług spedycyjnych.

Dowiecie się Państwo co kryje się za ceną oraz czy spedytor dużo na Was faktycznie zarabia. Czego możecie oczekiwać od swojego dostawcy usług spedycyjnych oraz co możecie od niego egzekwować.

Jak weryfikować wiedzę sprzedawców usług frachtu i podobnie kompetencje osób obsługujących transport Waszych towarów bezpośrednio – czy faktycznie wiedzą co robią, czy tylko obiecują gruszki na wierzbie. W tym, które informacje są dla Was całkowicie zbędne.

Czy warto kupować ubezpieczenie na czas transportu oraz jakie konsekwencje niesie za sobą odrzucenie ubezpieczenia.

Jakie pytania z obszaru biznesowego możecie zadać swoim dostawcom i jakich odpowiedzi możecie uzyskać.

Na te i inne pytania oraz Państwa Q&A (pytania i odpowiedzi) będę udział odpowiedzi już w nadchodzącym tygodniu.

Zapraszam serdecznie,
Dawid Wardin

 

REJESTRACJA NA WEBINAR ->>> http://podrecznikimportera.pl/jak-wybrac-dobrego-spedytora/?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=webinar_6_post

*ilość miejsc ograniczona

Autor: Dawid Wardin

Pracuję z firmami branży TSL. Ułatwiam im rozwiązywanie problemów - biznesowych / sprzedażowych / strategicznych - poprzez współpracę z zespołem. Daję im wskazówki jak działać, oni działają i to działa. Dzięki temu łatwiej rozwijają się w branży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *