fbpx

Indywidualny mentoring

Zależy Tobie na Twoim indywidualnym rozwoju i poprawie wyników?
W takim razie czas wrzucić kolejny bieg.

Jak zabrać się za strategię swoich działań?
Zorganizować odpowiednio swoją pracę i aktywności?
Jak się komunikować z rynkiem czy zespołem?
Co robić i czego nie robić?

Zastanów się, ile w ostatnim okresie przepaliłeś tematów, zaniedbałeś spraw, nie zrobiłeś tego co chciałeś, choć wiesz, że trzeba było?

Czy dalszą przyszłość chcesz pozostawić w rękach losu i znów przez te same wyzwania i problemy nie iść do przodu? Czas zacząć działać - oszczędzić swój czas, ilości stresu i straconych okazji i przynosić zaplanowane wyniki.

Dla kogo mentoring?

Pracujesz w branży transportu i spedycji?

Chcesz indywidualnie rozwijać siebie i swoje umiejętności? W obszarze pracy z rynkiem czy zespołem, pracy na strategii czy może generować lepsze wyniki (zbudować większy portfel klientów, pozyskiwać więcej zleceń, generować większe zyski)?

Program mentoringowy jest dla Ciebie.

Dwie drogi prowadzenia mentoringowego

KOMPLEKSOWY PROGRAM

Przechodzisz 3 miesięczny (mentoring handlowy) lub 6 miesięczny (mentoring managerski) program, który od początku prowadzi Ciebie przez cały proces wszystkich najważniejszych obszarów efektywności biznesowej.

W trakcie programu nie tylko omawiasz i uczysz się sprawdzonych narzędzi ale również pracujesz nad swoimi słabościami i pracujesz w polu z klientami lub zespołem z nową wiedzą i kompetencjami.

Wszystko po to, aby pomóc Tobie rozwinąć wiedzę, umiejętności, utrzymać motywację i dyscyplinę w działaniach oraz wprowadzić realne zmiany w życie.

PRACA NAD SŁABOŚCIAMI

Program dopasowany w pełni do Twoich słabości w danym obszarze biznesowym – sprzedaży, komunikacji z zespołem / rynkiem, zarządzaniem i strategią.

W zależności od tego, który z obszarów udało się Tobie odkryć u siebie – jeżeli wiesz, że masz z tym wyzwanie i nie idzie Tobie, znaczy się, że potrzebujesz wsparcia zewnętrznej wiedzy i osoby, aby wprowadzić zmianę w życie.

Na początku omawiamy szczegółowo obszar i identyfikujemy obszar wspólnej pracy.

Pobierz broszurę programu

Czekanie, zastanawianie się, rozmyślanie czy działanie, wprowadzanie, przełamywanie się – jak myślisz, które czynności pozwolą Ci szybciej pójść do przodu?

Rynek nie czeka na to, aż się przystosujesz. Albo zostawisz swoją przyszłość w rękach losu albo przejmiesz kontrolę i wyprzedzisz konkurencją.

Pobierz broszurę programu mentoringowego i zapisz się już teraz.

Administratorem danych na stronie jest
WARDIN CONSULTING
Siedziba: 80-365 Gdańsk, ul. Leborska 3 B / 28 B
NIP: 958-150-04-23 | REGON: 365 308 063
KRAJOWY REJESTR USŁUG SZKOLENIOWYCH: 2.22/00179/2019
Dane kontaktowe: szkolenia@dawidwardin.pl | Tel. 502 948 482
www.dawidwardin.pl

RUSZYŁA SPRZEDAŻ
Zamów już teraz branżowy podręcznik
STAWKA TO ZA MAŁO

TRWA PROMOCJA - NIE CZEKAJ