fbpx

Profesjonalna edukacja i rozwiązania dla branży TSL

Dawid Wardin

Moja droga, to DROGA OD PUCYBUTA DO DYREKTORA I LIDERA oraz właściciela spółek biznesowych w 10 lat.

Od początku BUDOWAŁEM SWOJE DOŚWIADCZENIE i rozpoznawalność w branży TSL. Zaczynałem jako asystent w agencji celnej 13 lat temu kopiując dokumenty do tranzytów. Później zostałem agentem celnym, spedytorem a póżniej managerem operacyjnym. Kolejnym krokiem było wejście na obszar sprzedaży i rozwoju biznesu aż skończyłem jako dyrektor handlowy i rozwoju. Później założyłem własną i jedyną w Polsce szkołę profesjonalnie uczącą spedytorów.

Dziś rozwijam firmy i ludzi w nich, aby lepiej robili swoje rzemiosło. Swoje doświadczenia przekładam na inne obszary biznesu i SZKOLĘ LUDZI Z RÓŻNYCH PROCESÓW i funkcji zarządzania.

Branża TSL pozwoliła mi zdobyć cenne doświadczenia, na podstawie których ODKRYŁEM FUNKCJONUJĄCE MECHANIZMY rynkowe. Wszystko, co przekazuję innym, wywodzi się z praktyki i racjonalnego podejścia do rozwiązywania problemów firmowych. Jest też efektem mojego życiowego ENTUZJAZMU, do wszystkiego, co robię. Dążę do tego, by jako tak wyspecjalizowany szkoleniowiec BYĆ BEZKONKURENCYJNY. To droga z dużymi kamieniami milowymi. Osiągnąć to można ciężką i inteligentną pracą – CIĄGLE SIĘ DOSKONALĄC i zmieniając punkt widzenia. Moja metoda szkoleniowa powstaje z DOŚWIADCZENIA RZECZYWISTOŚCI, PRZECHODZĄCYCH W ZASADy i ich właśnie nauczam ludzi. Wdrażanie zmian i osiąganie wyników oparte jest na LUDZIACH I ICH EMOCJACH, bez tego się nie uda. Mi się udaje.

Swoje doświadczenie przynoszę nie tylko firmom, które zapraszają mnie do pracy ze swoimi zespołami. Wykładałem i WYKŁADAM TAKŻE BIZNES w spedycji morskiej studentom, z Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

“Daję ludziom narzędzia, które działają, oni działają i to działa”

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu: tel. 502 948 482 oraz mail: szkolenia@dawidwardin.pl

Śledź moje social media - aby być na bieżąco

Administratorem danych na stronie jest
WARDIN CONSULTING
Siedziba: 81-367 Gdynia, ul. 10 Lutego / 108
NIP: 958-150-04-23 | REGON: 365 308 063
KRAJOWY REJESTR USŁUG SZKOLENIOWYCH: 2.22/00179/2019
Dane kontaktowe: szkolenia@dawidwardin.pl | Tel. 502 948 482
www.dawidwardin.pl

RUSZYŁA SPRZEDAŻ
Zamów już teraz branżowy podręcznik
STAWKA TO ZA MAŁO

TRWA PROMOCJA - NIE CZEKAJ