fbpx

Dawid Wardin

W 10 lat od pucybuta do dyrektora i lidera oraz właściciela spółek biznesowych.

Dziś mentor tych, którzy chcą się rozwijać. Swoją ofertę kieruje do właścicieli firm i menedżerów, którym nie wystarcza ani codzienna rutyna pracy, ani aktualne obroty firmy, ani dotychczasowe sposoby na rozwiązywanie problemów biznesowych. Chcą czegoś więcej i stawiają na rozwój – siebie i firmy, której są właścicielami lub w której pracują.

Ze mną dasz radę mówi im Dawid i dodaje: Stawka to za mało. Na podstawie swoich wieloletnich doświadczeń w pracy jako specjalista branży TSL, a następnie szkoleniowiec i doradca firm tej branży, napisał niniejszą książkę. Stawka to za mało to esencja wiedzy i doświadczenia Dawida Wardina, podana tym, którzy jeszcze do Dawida nie trafili, a stawiają na rozwój: biznesowy, branżowy i dodatkowo – także osobisty.

Dawid Wardin wie, jak zrobić z pracownika „łebskiego menedżera” lub z właściciela firmy – lidera swojej branży. W zależności od potrzeb klienta pełni rolę mentora / konsultanta / szkoleniowca, który gwarantuje „dowiezienie wyniku” według ustalonych celów współpracy.

Dziś Dawid Wardin to Konsultant – Mentor – Przedsiębiorca – Autor – Wykładowca:
Konsultant w obszarze zarządzania biznesem branży TSL i nie tylko.
Daję ludziom narzędzia, które działają, oni działają i to działa. Przekonajcie się sami!
Dorota Anna Wróblewska, Mentor Marki

Administratorem danych na stronie jest
WARDIN CONSULTING
Siedziba: ul. Grunwaldzka 347, 80-309 Gdańsk, piętro 12
NIP: 958-150-04-23 | REGON: 365 308 063
KRAJOWY REJESTR USŁUG SZKOLENIOWYCH: 2.22/00179/2019
Dane kontaktowe: szkolenia@dawidwardin.pl | Tel. 502 948 482
www.dawidwardin.pl