fbpx

Wyobraź sobie świat, gdzie ... no właśnie. Gdzie jest co? Zanim przejdziesz do kalendarza szkoleń obejrzyj film.

Miłego oglądania.

Gdańsk

Sprzedaż usług TSL
Termin: 24-25.03.22
Szczegóły i zapisy

Carrier Manager
Termin: 22-23.03.2022
Szczegóły i zapisy

Leadership Program
Termin: 06-08.04.2022

Spedycja Morska
Termin: 23-24.02.2022
Szczegóły i zapisy

Poznań

Sprzedaż usług TSL
Termin: 08-09.03.2022
Szczegóły i zapisy

Customer Centric
Termin: 10-11.03.2022
Szczegóły i zapisy

Katowice

Sprzedaż usług TSL
Termin: 17-18.03.22
Szczegóły i zapisy

Warszawa

Sprzedaż usług TSL
Termin: 30-31.03.22
Szczegóły i zapisy

Wrocław

Sprzedaż usług TSL
Termin: 15-16.03.22
Szczegóły i zapisy

Warsztat biznesowy
Sprzedaż usług TSL
Warsztat dedykowany wszystkim osobom pracującym w branży logistyki, którym zależy na poprawieniu wyników w zakresie pozyskiwania klientów oraz zleceń na transport i spedycję.

Celem warsztatu jest opracowanie wszystkich niezbędnych narzędzi od A do Z, w tym wypracowanie umiejętności niezbędnych do ciągłego i konsekwentnego pozyskiwania nowych klientów do portfela firmy oraz zwiększenia płynności zleceń i zmniejszenia rotacji klientów.

Specjalistyczny warsztat biznesowy
Carrier Manager
Specjalistyczny warsztat dedykowany właścicielom firm, managerom, spedytorom, którzy w ramach realizacji strategii operacyjnych firmy mają za zadanie budować i rozwijać portfel przewoźników drogowych oraz zapewniać bezpieczeństwo dostaw w przewozie. 

Celem warsztatu jest przekazanie kluczowych narzędzi, wypracowanie wiedzy oraz umiejętności niezbędnych do opracowania i wdrożenia strategii rozwoju możliwości przewozowych w firmie. 

Warsztat biznesowy
Customer Centric in Logistics
Warsztat dedykowany spedytorom, dyspozytorom, logistykom, osobom świeżym w branży, handlowcom oraz team liderom w firmach przewozowych i spedycyjnych, którzy są w codziennym kontakcie z klientami i na co dzień zajmują się obsługą operacyjną i handlową zleceń.

Celem warsztatu jest wypracowanie jak najlepszych praktyk obsługi, kluczowych ram standardów, podejscia i myślenia w zakresie orientacji na potrzebach klientów w logistyce, w tym we współpracy biznesowej. 

Specjalistyczny warsztat biznesowy
Leadership Program
Trzydniowy warszatat dedykowany właścicielom firm, managerom, liderom zespołów poświęcony rozwinięciu kluczowych kompetencji zarządzania na płaszczyznach strategii, taktyk i operacji, modelu biznesowego oraz bezpośredniej pracy z i nad zespołem.

Celem warsztatu jest rozwinięcie kompetencji managerskich, strategicznych i modelowania biznesowego oraz rozwinięcie umiejętności pracy z zespołem i jednostkami.

Warsztat operacyjny
Fundamenty spedycji morskiej
Warsztat dedykowany osobom pragnącym rozwijac się w branży logistyki – spedycji morskiej. Absolwentom uczelni, handlowcom sprzedającym usługi frachtu morskiego, właścicielom firm pragnącym rozwinąć swoją działalność w zakresie przewozów morskich, osobom, którym zależy na przebranżowieniu się.

Celem warsztatu jest przygotowanie do pracy w charakterze spedytora morskiego.

Administratorem danych na stronie jest
WARDIN CONSULTING
Siedziba: ul. Grunwaldzka 347, 80-309 Gdańsk, piętro 12
NIP: 958-150-04-23 | REGON: 365 308 063
KRAJOWY REJESTR USŁUG SZKOLENIOWYCH: 2.22/00179/2019
Dane kontaktowe: szkolenia@dawidwardin.pl | Tel. 502 948 482
www.dawidwardin.pl