fbpx

Autorskie programy indywidualnej współpracy

Lata, miesiące, dni mijają. Gdzie byś był gdybyś zaczął świadomą pracę nad sobą 3 lata temu?

A gdzie będziesz za kolejne 3 lata? Dalej zastanawiał się, że byś coś zmienił? A gdzie będziesz za miesiąc?

Po kilku sesjach pracy nad strategią, wdrażaniem, zmianami? Czy dalej w tym samym miejscu z tym samym problemem bazując na tej samej wiedzy i działaniach, które Ciebie do tego miejsca przyprowadziły?

Dni
Godziny
Minuty
Sekiukndy

Z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć kilka faktów:

Nikt nie pomoże Ci sam od siebie rozwiązać Twojego problemu;

Jeżeli nie zmienisz myślenia na temat problemu nie zmienisz działań;

Świat jest o wiele bardziej skomplikowany niż się pozornie wydaje - większość problemów, choć czasami potrafisz je opisać to nie potrafisz ich rozwiązać - dziwne co nie? Pozornie nawet się wydaje, że i to potrafisz. Jednak dalej nic się nie zmienia;

Odpowiedzialność za to gdzie jesteś i gdzie idziesz, leży na Tobie i do nikogo i niczego nie możesz miec pretensji - bo przecież do kogo? Do rodziców, rynku, szefa? No ale jak?

Za 3 lata miną 3 lata. Myślałeś o tym gdzie będziesz dzisiaj 3 lata temu? Jesteś tu gdzie chciałeś być?

Czy nie warto się jednak zabrać za świadome prace nad długofalowymi celami i wynikami?

Bez względu na to, czy się ze mną skontaktujesz czy tego nie zrobisz powyższe stwierdzenia mniej lub bardziej będą Ciebie dotyczyć. Zastanów się nad nimi.

WMP
Mentoring handlowy

Gdy zależy Tobie na zwiększeniu indywidualnych wyników w pracy nad klientami

WMP
Mentoring biznesowy

Gdy chcesz rozwijać firmę, nadać jej kierunek i nakreślić realną strategię oraz ją wdrożyć w pracy z zespołem

WMP
Mentoring kariery

Projekt dla młodych i studentów.
Gdy chcesz rozwijać się zawodowo, ale nie wiesz od czego zacząć, w którą stronę iść oraz jak się za to zabrać

3 Proste kroki, aby zacząć projekt

1.) Wybierz obszar współpracy, na którym Ci zależy – po prawej stronie masz zakładkę – pobierz broszurę projektu. Umieść tam swoje imię, maila i opisz, możliwie jak najszerzej nad czym chcesz pracować w tym obszarze oraz dlaczego. Wyślij.

2.) Skontaktuję się Tobą, aby omówić szczegóły oraz prześlę Ci broszurę danego projektu – abyś widział zarys naszej współpracy

3.) Zaczynamy. W zależności od typu projektu będziemy wspólnie pracować od 2 do 6 miesięcy w postaci co tygodniowych / dwutygodniowych sesji online. 

WMP
Mentoring handlowy

Jeżeli zależy Tobie na tym, aby zbudować swoje kompetencje handlowe, rozwinąć umiejętności, zorganizować swoją pracę po to, aby regularnie przynosić nowe zlecenia i klientów dla siebie ten projekt wspólnej pracy jest dla Ciebie.

Osobiście przeprowdzę Ciebie przez cały proces, dam narzędzia, omówię kluczowe problemy na każdym z etapów oraz przygotuję od początku do radzenia sobie ze wszystkimi trudnościami jakie czekają Ciebie na drodze do zwycięstwa o zlecenia klientów. 

Pobierz broszurę WMP Mentoring handlowy

WMP
Mentoring biznesowy

Pracujesz nad rozwojem swojej firmy? Z ludźmi? Zależy Tobie aby nadać jej kierunek, sens i wytyczyć drogę na przyszłość w konkurencyjnym środowisku? 

Jeżeli jesteś managerem czy szefem firmy – ta forma projektu pomoże Tobie w przejęciu kontroli nad zaprojektowaniem świadomej strategii i wdrożeniem jej w życie w firmie.

Zaczynając od modelowania biznesowego, po tworzenie planów, celów przez pracę z zespołem kończąc na Twojej pozycji jako lidera.

Pobierz broszurę WMP Mentoring biznesowy

WMP
Mentoring kariery

Nie ma trudniejszej i bardziej złożonej decyzji niż gdy będąc w młodym wieku musisz obrać kierunek dla swojego okrętu kariery zawodowej. Nie znając opcji, nie znając jeszcze w pełni siebie, chcąc odkrywać jednakże tym samym nie popełniać zbyt wielu błędów.  Znajome?

Jeżeli zależy Tobie na przejęciu świadomych sterów nad swoją karierą zawodową zapisz się do autorskiego programu mentoringu kariery. Wspólnie nakreślimy ramy działania i zmotywujemy Ciebie do wdrażania planów w życie.
Rabat dla studentów i uczniów

Pobierz broszurę WMP Mentoring biznesowy

Administratorem danych na stronie jest
WARDIN CONSULTING
Siedziba: ul. Grunwaldzka 347, 80-309 Gdańsk, piętro 12
NIP: 958-150-04-23 | REGON: 365 308 063
KRAJOWY REJESTR USŁUG SZKOLENIOWYCH: 2.22/00179/2019
Dane kontaktowe: szkolenia@dawidwardin.pl | Tel. 502 948 482
www.dawidwardin.pl