fbpx

Profesjonalna edukacja i rozwiązania dla branży TSL

Zarządzanie sprzedażą i rozwój firmy w TSL - kompleksowy program online dla kadry zarządzającej w transporcie i spedycji

Prowadzisz firmę spedycyjną czy transportową? Ten program jest dla Ciebie!

Planujesz rozwijać firmę, portfel klientów czy przychody w firmie? Zależy Tobie na nakreśleniu kierunku działań oraz opracowaniu koncepcji działania na najbliższe lata?

Sprawdź kompleksowy program online Zarządzanie sprzedażą i rozwój firmy w TSL dedykowany właścicielom, managerom i kadrze zarządzającej. 

Praktyczny program rozwoju kluczowych kompetencji i umiejętności związanych z rozwijaniem sprzedaży, zespołu, strategii oraz pozycji firmy.

Czy program jest dla Ciebie?

Dla właściciela firmy

Potrzebujesz nakreślić strategię rozwoju dla swojej firmy? 

Szukasz narzędzi analitycznych, metod, perspektyw na to, w jaki sposób podejść do przyszłości firmy ograniczając ryzyka związane z rozwojem? 

Chcesz zmienić, zdywersyfikować portfel klientów a może wprowadzić nowe usługi czy kanały sprzedaży? Giełdy dzisiaj to trochę za mało, aby wypracować rentowność firmy.

Kurs nauczy Ciebie różnych sposobów i podejść do rozwoju Twojego biznesu i Ciebie jako lidera w Twojej organizacji.

Dla kadry zarządzającej

Chcesz doskonalić swój warsztat pracy z zespołem? Potrzebujesz stworzyć narzędzia do analizy, zbierania danych, aby kierować strategię sprzedaży w określonym kierunku? 

Potrzebujesz zbudować lepszą pozycję w firmie oraz zdobyć kluczową wiedzę do analizy oferty Twojej firmy i opracowania przewagi konkurencyjnej na rynku?

Kurs pozwoli Tobie lepiej zrozumieć mechanizmy z poziomu strategicznego, implementacji planów oraz opracowania narzędzi do komunikacji z zespołem.

Dla business developerów, kadry handlowej, osób aspirujących na managerów w TSL

Zależy Tobie na tym, aby zacząć pracować w oparciu o bardziej złożone cele i plany ich realizacji? Widzisz szanse dla siebie, aby zostać managerem ale wiesz, że brakuje Tobie kompetencji? 

Jedna rzecz jest pewna – czeka Ciebie praca z rynkiem, planami i rozwojem zarówno siebie jak i zespołu.

Kurs da Tobie kluczowe narzędzia do tego, abyś łatwiej odnalazł się w nowej roli i lepiej podejmował decyzje w pracy z zespołem, klientami i przełożonymi.

Czas i tak minie!

Chcesz tego czy nie za 5 lat minie dokładnie 5 lat

Myślałeś 5 lat temu o tym, w jakim miejscu będziesz dzisiaj ze swoją firmą, portfelem swoich klientów, ilością i strukturą zleceń? Tym jest właśnie strategia i myślenie w strategicznych kryteriach. 

Rentowność, ilość zleceń, rotacja klientów, poziom stawek na transport, działania w jakimś konkretnym kierunku czy tylko z dnia na dzień, zespół, dane – to tylko niektóre z obszarów, które warto abyś opracował i miał je pod kontrolą, jeżeli chcesz mieć w nich wyniki. 

Inaczej to rynek będzie Tobie dyktował miejsce w szeregu.

Co czeka Ciebie w programie?

Zakres merytoryczny programu

Program podzielony jest na 5 kluczowych obszarów tworzenia i wprowadzania strategii handlowej i rozwoju w życie firmy. 

Zaczynając od najważniejszej i najbardziej kluczowej roli – roli lidera czyli osoby, która odpowiada za stworzenie, realizację i kontrolę planów. Idąc przez zagadnienie zarządzania i prowadzenia firmy w oparciu o plan. Poprzez najważniejsze obszary pracy sprzedażowej z perspektywy osoby zarządzającej – w różnych kontekstach. Kończąc na narzędziach do analizy danych i informacji niezbędnych do efektywnego zarządzania handlem w firmie. 

Kurs zakończony jest blokiem merytorycznym poświęconym rozwojowi firmy pod kątem ekspansji, modelu biznesowego, skalowania działań, budowy kompetencji ludzi w firmie.

Wprowadzenie do progamu

Blok merytoryczny poświęcony wprowadzeniu do programu oraz instrukcji w jaki sposób pracować na materiałach zawartych w kursie.

Czas: 14 min | Ilość wykładów: 2

Rola lidera w prowadzeniu sprzedaży i rozwoju firmy

Lider, jego osobowość, nastawienie i kompetencje. Jak duży wpływ ma osoba prowadząca strategię na jej realizację.

Czas: 3 godz. | Ilość wykładów:  10

Zarządzanie

Na czym polega zarządzanie od praktycznej strony oraz dlaczego bez niego nie jesteś w stanie przenieść firmy i jej wyników na inny poziom

Czas: 3 godz. | Ilość wykładów:  10

Praca z zespołem i samodzielna

Realizacja wyników handlowych w oparciu o różne konteksty działań w branży TSL – samodzielnym, pracy z zespołem handlowym, pracy z zespołem spedytorów.

Blok pozwoli Tobie zrozumieć co jest możliwe, jakimi kryteriami będą się kierować osoby w zespołach oraz co wpływa na motywację.

Czas: 4 godz. | Ilość wykładów:  15

Kokpit managera sprzedaży

Dane i analiza to podstawowe narzędzie do podejmowania właściwych decyzji. Blok pozwoli Tobie lepiej zrozumieć rolę wskaźników i ich przełożenia na wyniki handlowe firmy. 

Mierniki i dobra jakość zbieranych informacji pozwolą Tobie lepiej kierować, zarządzać i rozwijać przedsięwzięcia.

Czas: 3.5 godz. | Ilość wykładów:  13

Rozwój firmy w TSL

W jaki sposób zabrać się za rozwijanie firmy – jakie perspektywy obrać, czym jest model biznesowy, jakie są najczęstsze praktyki na rynku TSL w zakresie rozwoju firmy.

W tej części programu dowiesz się, w jaki sposób firmy z branży TSL obierają drogi na rozwój oraz tego w jaki sposób Ty możesz podejść do rozwoju i ekspansji swojej firmy.

Czas: 2.5 godz. | Ilość wykładów:  14

Jak wygląda program?

Przejdź krótki tutorial i poznaj jak wygląda praca na kursie od jego wnętrza

Zacznij już teraz!

Nie czekaj dłużej z rozwojem swojej firmy i wprowadzaniem strategii handlowych. Czas i tak minie pytanie tylko, czy będziesz w miejscu, na którym zależało Tobie czy wypadkową tego co zaproponował Tobie rynek.

W pakiecie kursu:

  • Nielimitowany dostęp do 17 godzinnego programu rozwoju kompetencji zarządzania i rozwijania firmy w TSL
  • 70 stronicowy podręcznik ćwiczeń do kursu do samodzielnego pobrania pozwalający Tobie lepiej zrozumieć i przyswoić zagadnienia z programu
  • Godzinna, indywidualna konsultacja o wartości 495 PLN + VAT w zakresie omawianym w programie – w cenie!
  • Gwarancja sukcesu – 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy jeżeli uznasz, że program i wiedza w nim zawarta nie jest dla Ciebie

Cena programu:

  • Cena w promocji BLACK WEEK: 985 PLN z VAT (do 01.11)
  • Cena regularna programu:  985 PLN + VAT (1 212 PLN brutto)
  • Faktura VAT wystawia się automatycznie 

Administratorem danych na stronie jest
WARDIN CONSULTING
Siedziba: 81-367 Gdynia, ul. 10 Lutego / 108
NIP: 958-150-04-23 | REGON: 365 308 063
KRAJOWY REJESTR USŁUG SZKOLENIOWYCH: 2.22/00179/2019
Dane kontaktowe: szkolenia@dawidwardin.pl | Tel. 502 948 482
www.dawidwardin.pl